1. Image Name
  2. Title 3

Genetik Yetenek Testi

Genetik Yetenek Testi ile çocuğunuzun
genetik potansiyelini ortaya çıkarın.
Genetik bilimi yepyeni ufuklar açıyor...
Genetik Yetenek Testimiz, sizlere çocuğunuzun gelişimi açısından çok değerli bilgiler sunuyor. 
Bu bilgileri, çocuğunuzun huzurlu, mutlu ve başarılı bir geleceğe sahip olması için kullanarak büyük bir avantaj elde edebilirsiniz.
Çocuğunuzun geleceğini planlamada, artık tahmine, deneme yanılma sistemlere gerek yok. Genetik biliminin, davranış ve karakter oluşumu ile ilişkisini binlerce bilimsel yayın ile gösterdiği genlerin incelenmesi sayesinde çocuğunuzun karakteri ve genetik potansiyeli ile ilgili çok önemli bilgiler elde ediyoruz. 
Eğitim kurumlarımızda da uygulanan "meslek envanteri" fonksiyonunu gören testimiz, sadece meslek grubu değerlendirmesi sırasında, psikolojik analiz yapan sorulara dayanmak yerine, biyolojik olarak karakter oluşumu ile ilgisi bilimsel olarak gösterilmiş genetik bilgiyi kullanmaktadır.
Ancak, bu bilginin (diğer gelişmiş meslek envanterlerinde de olduğu gibi) yatkınlık düzeyinde olduğunu belirtmek isteriz. Yani bizim size sağlayacağımız genetik bilgi ile, dileğinize bağlı olarak sağlayabileceğimiz genetik danışmanlık ve eğitim psikolojisi danışmanlığı yardımı ile çocuğunuzun geleceği için önemli avantajlar edinebilirsiniz.
2000'li yıllarda eğitim ve öğretim çocuğunuz için yapacağınız en önemli yatırım haline gelmiştir.
Bu yatırım için, artık zorlama planlara, pahallı deneme yanılma yöntemlerine artık mahkum değilsiniz. Nasıl; bir diğer testimiz olan Genetik Check-up Testimiz sayesinde, yüzün üzerinde genetik hastalığa karşı yaptığımız genetik analizler sonucunda hayatınızın ileri evrelerinde karşılaşabileceğiniz hastalıklara karşı önceden önlem alarak, pahallı ve sağlığınız açısından problem yaratabilecek rahatsızlıkların önüne geçebilirseniz, çocuğunuz için Genetik Yetenek Testi yaptırarak da çocuğunuzun genetik potansiyelini ortaya koyabilir ve eğitim-öğretim hayatı boyunca bu bilgiyi kullanarak bilinçli seçimler yapabilir ve onun daha başarılı, mutlu ve huzurlu bir geleceğe sahip olmasını sağlayabilirsiniz.

Genetik Yetenek Testi

Çocuğunuzun mesleki ve karakter gelişimi ile ilgili 46 genin detaylı incelenmesi ile,
karakter ve meslek envanteri hazırlanır. 
Bilimsel çalışmalar sonucunda hazırlanmış genetik testimiz, 
İzmir Genetik güvencesi ile ülkemizde...

Gen & Karakter

Çocuğunuzun karakterini şekillendirmede etkili 46 genin detaylı incelenmesi sonucunda, çocuğunuzun eğitim ve öğretim hayatını şekillendirmede kullanacağınız önemli bilgilere sahip olacaksınız.
Daha Fazla Bilgi

Genetik Potansiyel

Çocuğunuzun genlerinde kodlanmış potansiyeli erken teşhis ederek, çocuğunuzun içindeki dehayı ortaya çıkarın
Başarı, rastlantı değildir. Yeteneklerimiz genlerimizde gizlidir.
Daha Fazla Bilgi

Güvenilir Sonuçlar

Eğitim pahallı bir yatırımdır. 
Çocuğunuzun eğitimi ile ilgili kararlar verirken, çocuğunuzun genetik bilgisinden mutlaka faydalanın. 
Mutlu ve başarılı bir gelecek nesil için!
Daha Fazla Bilgi

Başarı, huzur ve mutluluk...

Genetik bilgisini çocuğunuzun daha mutlu bir geleceğe sahip olması için,
Çocuğunuzun genetik bilgisini, eğitimini planlamada,
İçindeki dehayı ortaya çıkarmada,
Daha mutlu,
huzurlu ve başarılı
bir geleceğe sahip olması için...
Bilmenin verdiği güven!
"If done early, parents can give their children a head-start, no more guessing games, no more trial and errors, just focus on their talents that they have discovered and zoom in and develop it, maximise it to their fullest potential. I believe it's an effective way to bring out the winner in a child."
Irene Tan, Psychologist
"Eğer erken dönemde yapılırsa, ebebeynler çocuklarının hayata bir adım önde başlama imkanı verir. Tahminler ile, deneme yanılma yöntemlerine gerek yok. Gösterilen yeteneklerine odaklanın, geliştirin ve bu potansiyeli kullanın. Bence, bu bir çocuğun içindeki şampiyonu ortaya çıkarmak için en etkili yok."
Irene Tan, Psikolog
"Many parents let their children join music, arts, and drama & speech classes, etc. They spent so much but in the end those may not be the risght programs for them. These days, classes are not cheap so I would rather do a onetime test to provide me with a scientific direction and then plan my finances well because I would know what to do for them."
Mr. Lau, Engineer
"Birçok aile çocuklarının müzik, sanat, spor gibi kurslara gitmesini ister. Bu burslar ve dersler için o kadar çok para harcanır ki, ancak bunlardan hiçbiri maalesef çocukları için doğru yön olmayabilir. Bu kursların ve derslerin hiçbiri ucuz değildir. Bu yüzden, bence bir kere yapılacak test ile sağlanacak bilimsel bilgi kullanılarak planlamak çok daha uygundur, ve bu sayede onlar için en doğrusunu bilme imkanım olacak."
Bay Lau, Mühendis
"Genetik bilgimizin, kişiliğimizi, yeteneklerimizi ve hayatımızın birçok boyutunu oluşturduğunu, direk bağlantı henüz gösterilememiş olsa dahi, yok sayılamayacak bir yatkınlık yarattığını bugün  bütün bilim dünyası kabul etmektedir
Bu nedenle, çocuğunuzun genetik bilgisini çözümlemek, bu bilgi içerisinde karakter ve yetenek oluşumu ile ilgili bilgileri düzenlemek ve çocuğunuzun eğitimini planlamada kullanmak çok akıllıca bir adımdır.
İzmir Genetik'in sizlere sunduğu bu test sayesinde doğruluğu bilimsel çalışmalar ile gösterilmiş yetenek ve karakter analizi ile çocuğunuzun eğitimi ile ilgili kararları artık çok daha bilinçli alabilecek, ve çocuğunuza mutlu ve huzurlu bir gelecek sağlamak adına çok daha sağlam adımlar atabileceksiniz."
İsim ve Soyisim
E-posta
Telefon
GENETİK YETENEK TESTİ ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorum