D e r m o G e n ​

Güzelliğiniz için

Genetik biliminin en gelişmiş ürününü,

güzelliğiniz için sizlere sunuyoruz...

Dermokozmetik Genetiği
Moleküler Biyoloji ve Genetik alanında Türkiye'nin seçkin araştırma merkezlerinden birisi olan İzmir Genetik, dermokozmetik genetiği alanında önemli buluşlardan olan DermoGen testimiz sayesinde, cilt sağlığınız ile alakalı karşılaşabileceğiniz problemleri ve bu sorunlar ortaya çıkmadan alabileceğiniz önlemleri ortaya koymaktadır. Hayatımızın vazgeçilmez bileşenlerinden olan cildimizin yapı ve fonksiyon özelliklerini belirleyen proteinlerin genlerini inceleyen testimiz, sağlıklı bir cilde kavuşmak için ihtiyacınız olan cilt bakım ve güzellik ürünlerinin genetik yapınıza uygun bir şekilde belirlenmesine olanak sağlar.
  
İzmir Genetik güvencesi ile...
Testimiz, yanak içinden alınacak bir örnek ile, cilt sağlığınızı ileri moleküler genetik yöntemler kullanarak inceleyip, cilt bakımınız için önemli bilgileri ortaya çıkarır. Külfetli ve maliyetli yöntemlere gerek duymaz. Uluslararası ileri genetik analiz laboratuvarımızda gerçekleştirilecek analizlerimizle, cilt sağlığınızı tehtit eden faktörlerin belirlenmesinde ve gerekli çözüm önerilerinin hazırlanmasında genetik danışmanlık hizmetiyle yanınızdayız.
  
Genetik testimiz, 7 alanda cilt sağlığınızı inceliyor, ve sizlere cilt sağlığınız için kullanmanız gereken ürünlerin içeriğini sunuyor...
1. Kırışıklıklara yatkınlık
2. Güneş hassasiyeti
3. Cilt hassasiyeti
4. Cilt elastikiyeti
5. Pigmentasyon
6. Kollajen kalitesi
7. Antioksidan ihtiyacı

7 Başlık altında...